Wyświetl pojedynczy post
cfa
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4370
Stary 20.12.2009, 18:37
AYALA napisał(a):Wyświetl post
a ja bym sprzedał Jirsaka a Diaza zostawił.Na miejsce chimerycznego Tomasa ściągnąłbym kogoś z Lewskiego,Sheriffa Tiraspol czy z Ventspilsu co graja w lidze Europejskiej.Myśle że gracze tych klubów są w zasięgu finansowym.
Tego to pamiętam że chciał kiedyś Petrescu do Wisły ale monety nie było.Może cena teraz spadła jak nie grywa regularnie w barwach Dinama.
http://www.transfermarkt.at/de/spiel...inenblick.html

A ten to już wsiadał do samolotu do Krakowa ale coś go zawróciło.Miał byc następcą Szymka.Jeszcze stary nie jest, wiec może warto go zakupic.
http://www.transfermarkt.at/de/spiel...an/profil.html
A ja wręcz przeciwnie. Diaz by poszdeł teraz, a na środek pomocy w jego miejsce można by spróbować ściągnąć kogoś z trójki Gol, Cetnarski, Kazimierczak ewentualnie jakiegoś zagranicznego zawodnika. Swojego czasu głośno było o defensywnym pomocniki bodajże z Fluminese miał przyjść chyba razem z Marcelo. Jirsak mógłby dograć do końca rundy i być może cena jego by podskoczyła.
Odpowiedz cytując