|
ja gram Wisłą drugi sezon i .. dosłownie porażka !! w 1 sezonie miałem przewage prawie 20 pkt nad drugą drużyną , teraz dokonałem transferów za prawie 10 milionów EURO i w lidze ..
10-9-3 .. jestem na 2 miejscu o dziwo i do pierwszej .. Lechii Gdańsk trace 6 pkt .. 8 meczy do końca, ciężko będzie bo bezpośredni pojedynek mam też na minus
z każdym teraz się mecze w lidze ..
w LM, wystarczył mi remis z PSV na wyjeździe w ost. kolejce i bym awnsował z 3 miejsca do LE, ale 7 minuta czerwona kartka i przegrałem 4:1 ..
łącznie w 6 meczach straciłem 27 bramek, a zdobyłem 15 oO , przegrałem np 4-6 z Bordeux i 1-6 z Milanem, dziwne wyniki
dobrze, że mam tego bramkarza z Lille , to chociaż 2/3 setki na mecz mi wybroni.. Dortmund chce mi go zabrać teraz, ale raczej nie oddam, chociaż mam niezłego Anglika z Fulham, ale póki co w u21 gra
|