Wyświetl pojedynczy post
Tiramisu
Senior Member
 
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 20.12.2009, 15:21
Ja jestem zrobiona na słodko, więc przede wszystkim kluski z makiem, kutia i owoce (głównie pomarańcze!) koło mnie stoją . Nie ma opcji, by nie było karpia - nie ma karpia nie ma świąt, i dla zasady jem go tylko i wyłącznie w święta. Ale taki zwykły najzwyklejszy smażony. Barszcz czerwony z uszkami koniecznie.
A reszta to mnie ni grzeje ni ziębi, bo właściwie po porcji maku już mam problem z pojemnością . Ew. jakąś sałatkę warzywną jeszcze skubnę.
Dawno nie suszyłam jabłek, w tym roku chyba też mi zabraknie czasu :/.

Nie tykam nigdy kapusty z grochem jak jest, NIGDY!
Odpowiedz cytując