|
Temat banalny i co rok zakładany.
Co masz i co najbardziej lubisz ze świątecznego stołu?
U mnie:
Barszcz z uszkami - ok
Pierogi z kapustą i grzybami - ok
Kompot ze suszonych śliwek - ok
Karp smazony - bardzo ok
Karp po "zawsze nad wami" - bardzo ok
Chałka - ok
Teściowie - darmozjady i pasozyty, toleruję ze względu na ich córkę a moją żonę
Wino do ryby - trochę ok
"Woda rozmowna" - bardzo, bardzo ok.
90minut.pl o tabeli 2005/2006 napisał(a):
|
"Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."
|
|