anthony09 napisał(a):

|
Potrzeba bramkarza z potencjałem, którego nie ma Cebanu a nie Onyszki! ;p
|
Cebeanu potencjał ma, tylko mało gra i cięzko to ocenić tak do końca obiektywnie. Potrzebne mu jest wypożyczenie. A na ławę sprowadzić jakiegoś doświadczonego,ogranego gościa. Może Wyparło?
A Cebeanu po sezonie,dwóch może się okazać wartościowym bramkarzem,którego nam potrzeba. Ale musi grać.!