Wyświetl pojedynczy post
TOMEK 11
Senior Member
 
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17390
Stary 20.12.2009, 13:05
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
nie dziękuje postoje,ja już wole Cebanu i Pawełka a nie piłkarza który robi awantury i obraża się o byle gó**.
o gówno ? daj mi jakiś taki przykład , gośćiu lux bramkarz , pedalstwo tępi , nie wiem czego jeszcze chcieć
Odpowiedz cytując