Wyświetl pojedynczy post
BRTS39
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: wielkopolskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3996
Stary 20.12.2009, 13:02
Temat bedzie pewnie zalmniety , ale zapytam czy wiecie gdzie jest transmisja? Kiedys byla nawet na tvn 24 .. wiecie gdzie pokazuja chociaz pol godziny ...

albo w necie - na interii jest co kilkanascie minut elacja u Wolowskiego , a na zczuba chyba nie ma wogule. Wiecie czy gdzies jeszce jest relacja?
Jovanovic - masz plusa.
Odpowiedz cytując