|
Temat bedzie pewnie zalmniety , ale zapytam czy wiecie gdzie jest transmisja? Kiedys byla nawet na tvn 24 .. wiecie gdzie pokazuja chociaz pol godziny ...
albo w necie - na interii jest co kilkanascie minut elacja u Wolowskiego , a na zczuba chyba nie ma wogule. Wiecie czy gdzies jeszce jest relacja?
|