Cytat:
|
- Teraz kupuje się pojedyncze mecze za o wiele większe pieniądze. I w absolutnej tajemnicy. Zresztą mówią o tym nieoficjalnie ludzie związani ze śledztwem, którzy słyszą o takich sytuacjach, ale na razie nie przekłada się to na dowody - powiedział w wywiadzie dla serwisu 11.pl, Dominik Panek, dziennikarz Radia Wrocław i autor bloga
|
http://sport.onet.pl/74331,1248675,2...wiadomosc.html
Ciekawe pogloski. O dowody bedzie jednak duzo trudniej niz za czasow totalnej i bezczelnej wolnejamerykanki mafii fryzjerskiej. Tym bardziej niezrozumiale sa dla mnie dazenia w kierunku abolicji i wszelakich bezkarnosci zamiast maksymalnie drakonskich kar tak dla klubow jak i dla indywidualnych osob.
No ale skoro abolicyjne lobby siega szerokich grup kibicowskich, czy tez jednego z glownych sponsorow jakim jest C+ , to o czym tu mowic. Widzocznie bez korupcji nie da rady.