Wyświetl pojedynczy post
pyrtek18stm
Junior Member
 
Od: 12.2009
Skąd: Sztum

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3163
Stary 20.12.2009, 00:42
Lanx nie zgadam sie z toba !!
Gdyby Mauro dostawal wiecej szans na gre od Skorży to na pewno by pokazal pelnie swoich mozliwosci !!!
w ostatnim meczu pokazal namiastke swojego wielkiego talentu !!
Dziękuje Ci Mauro za te wszystkie lata gry dla Wisełki !!
Odpowiedz cytując