|
Lanx nie zgadam sie z toba !!
Gdyby Mauro dostawal wiecej szans na gre od Skorży to na pewno by pokazal pelnie swoich mozliwosci !!!
w ostatnim meczu pokazal namiastke swojego wielkiego talentu !!
Dziękuje Ci Mauro za te wszystkie lata gry dla Wisełki !!
|