|
pytanie do znawcow sprzetu audio
mianowicie mam podlaczona do kompa gitare basową do wejscia na mikrofon
do dzisiaj dobrze sie gralo(uzywam programu revalver mk III) ,lecz chcialem tez zaczac nagrywac to co gram. Znalazlem w necie program Reaper.
No wlasnie po zainstalowaniu go, gdy podlaczam gitare do kompa to slychac szumy,szmery,wogole mam wrazenie ze ona duzo glosniej gra,mimo ze gainy sa na tym samym poziomie co zawsze. Jak mozna to cofnąć,odinstalowanie Reapera nic nie daje..
|