Wyświetl pojedynczy post
Lanx
Senior Member
 
 
Od: 10.2008
Skąd: .

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3162
Stary 19.12.2009, 23:04
Świetna inicjatywa SKWK. Mauro się należało godne pożegnanie. Myślę jednak, że klub dobrze postąpił. Bądźmy szczerzy. Mauro nie grał adekwatnie do swoich zarobków. Dziękujemy mu za prawie 9 lat gry i serca włożonego dla Wisły. Za roczne zarobki Mauro można kupić jakiegoś młodego perspektywicznego zawodnika Mimo wszystko szacunek dla Cantoro i powodzenia w dalszej karierze
Bo liczy się tylko WISŁA!!
Odpowiedz cytując