Świetna inicjatywa SKWK. Mauro się należało godne pożegnanie. Myślę jednak, że klub dobrze postąpił. Bądźmy szczerzy. Mauro nie grał adekwatnie do swoich zarobków. Dziękujemy mu za prawie 9 lat gry i serca włożonego dla Wisły. Za roczne zarobki Mauro można kupić jakiegoś młodego perspektywicznego zawodnika

Mimo wszystko szacunek dla Cantoro i powodzenia w dalszej karierze