wisłaWieczysta napisał(a):

czy ktoś wie dlaczego nie ma meczu fiorentiny z milanem
|
"Mecz Fiorentina - Milan, który miał odbyć się dziś o 20:45 został oficjalnie odwołany ze względu na złe warunki atmosferyczne (obfite opady śniegu). Spotkanie zostanie przełożone na inny termin." -
www.acmilan24.com