Wyświetl pojedynczy post
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6187
Stary 19.12.2009, 21:49
Bronowianin napisał(a):Wyświetl post
D też prędko nie otworzą, bo z wykończeniem zaplecza jak się nic nie działo, tak się dalej nic nie dzieje i raczej nie zanosi się na to że wykończą je na czas... Krótko mówiąc takie jaja to tylko w Krakowie

Chociaż żeby nie było, że stale tu każdy tylko krytykuje i nawala na miasto, to muszę przyznać że jestem zaskoczony tym jak sprawnie i dość profesjonalnie jak na warunki krakowskie idzie budowa stadionu Cracovii. Trwa już od paru miesięcy, a tu żadnych opóźnień, problemów z czymkolwiek itp. Ciekaw jestem kiedy wreszcie np. przerwą budowę stadionu przy ul. Kałuży i kiedy pojawią się jakieś problemy... Chociaż z drugiej strony jakby mieli mieć problemy z budową obiektu na 15 tys. miejsc to byłaby to już naprawdę tragedia... Czegoś takiego to chyba nawet w naszym mieście nie da się spieprzyć
Stadion Cracovii to zupełnie inna sprawa, bo tam budują to od zera, na podstawie jednego, spójnego projektu, przygotowanego przez profesjonalną firmę, a nie sztukują jak u nas i robią 150 przetargów na każdą pierdołę wchodzącą w cały kompleks stadionu.
Odpowiedz cytując