Wyświetl pojedynczy post
MCDave
Звезда изнад свега
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Z baru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34
Stary 19.12.2009, 20:11
Najlepszy forumowicz: Wilku

Miss forum: Puchaty

Mister forum: OlTSchool

Innowierca (kibic obcej drużyny nie będącej naszą zgodą, który swymi wpisami wybija się ponad resztę piszących na forum): siara

Żartowniś: pijok

Najmądrzejsze posty: Wieńczysław

Debiut roku (nowy, który zwrócił Twoją uwagę w toku forumowych dyskusji):

Największy awans (osoba, która zdecydowanie polepszyła jakoś postów swojego autorstwa): siara

Zaginiony w akcji (user, który tylko z sobie lub wszystkim znanych powodów, przepadł w cieniu internetowego świata lub ustąpił miejsca bardziej aktywnym): olTSchool

Pokemon = Potomek Neostrady = żenada:

Największy zonk (wydarzenie, po którym opadały ręce lub coś innego, lub jednocześnie ręce i coś innego): Niedzielan na 1:0 w Chorzowie

Wydarzenie (najważniejsze wydarzenie w roku 2009, które dotyczyło klubu i forum) : Tallin

Nadzieja forum (ktoś, kto w przyszłych miesiącach wniesie na forum coś świeżego i sensownego w dyskusjach): nikol

Najbardziej druzgoczący post (oczywiście w sensie negatywnym):

Najweselszy post: siara o wyjazdach mimo przeciwności losu

Najgłupszy post:

Najmądrzejszy post:

Rozmywacz pozytywny (ten, który choć pisze nie na temat, to lubisz jego wpisy czytać): 7 kotów

Rozmywacz negatywny (odwrotność pana powyżej):

Najlepszy moderator(dlaczego?): orzeu

Najgorszy moderator (dlaczego?):

Najlepszy temat (wątek, który wielokrotnie odwiedzasz i, w którym często przedstawiasz swoje zdanie):
Zagadki europejskie

Najlepszy avatar (obrazek, obok nicka, który Twoim zdaniem zasługuje na wyróżnienie): Wienek

Najlepszy podpis (tekst pod postem lub sygnatura, która podoba ci się najbardziej): MCDave

Nocny "marek" (użytkownik najczęściej aktywny na forum nocami): nikol

Wyróżnienie (Ktoś lub coś, co warto zapamiętać w 2009 roku): siara za post o wyjazdach mimo przeciwności losu i TWSD za piosenkę "jak wygramy to się schlamy..."
Ostatnio edytowane przez MCDave : 19.12.2009 o godz. 20:25.
После пада устајем. Никад не одустајем. Јачи постајем. До краја остајем.
Odpowiedz cytując