|
Najlepszy forumowicz: RWD
Miss forum: Puchaty
Mister forum: Siara
Innowierca (kibic obcej drużyny nie będącej naszą zgodą, który swymi wpisami wybija się ponad resztę piszących na forum):
Żartowniś: Puchaty, Wieńczysław
Najmądrzejsze posty:
Debiut roku (nowy, który zwrócił Twoją uwagę w toku forumowych dyskusji): Puchaty (bo Dawid tak mówi ;D )
Największy awans (osoba, która zdecydowanie polepszyła jakoś postów swojego autorstwa): Norek
Zaginiony w akcji (user, który tylko z sobie lub wszystkim znanych powodów, przepadł w cieniu internetowego świata lub ustąpił miejsca bardziej aktywnym): olTSchool
Pokemon = Potomek Neostrady = żenada: Tisu
Największy zonk (wydarzenie, po którym opadały ręce lub coś innego, lub jednocześnie ręce i coś innego): derby i Levadia
Wydarzenie (najważniejsze wydarzenie w roku 2009, które dotyczyło klubu i forum) : Tallin
Nadzieja forum (ktoś, kto w przyszłych miesiącach wniesie na forum coś świeżego i sensownego w dyskusjach): Norek
Najbardziej druzgoczący post (oczywiście w sensie negatywnym):
Najweselszy post:
Najgłupszy post:
Najmądrzejszy post:
Rozmywacz pozytywny (ten, który choć pisze nie na temat, to lubisz jego wpisy czytać):
Rozmywacz negatywny (odwrotność pana powyżej):
Najlepszy moderator(dlaczego?): orzeu
Najgorszy moderator (dlaczego?):
Najlepszy temat (wątek, który wielokrotnie odwiedzasz i, w którym często przedstawiasz swoje zdanie):
To i owo na luziku...
Najlepszy avatar (obrazek, obok nicka, który Twoim zdaniem zasługuje na wyróżnienie): MCDave
Najlepszy podpis (tekst pod postem lub sygnatura, która podoba ci się najbardziej): Pio
Nocny "marek" (użytkownik najczęściej aktywny na forum nocami): WRzŚ
Wyróżnienie (Ktoś lub coś, co warto zapamiętać w 2009 roku): Pio, Wienek i siara, redakcja TWSD (za piosenkę JAK WYGRAMY TO SIĘ SCHLAMY!, zdrówko!)
la division de l'étoile blanche
|