Wyświetl pojedynczy post
nikol
newswoman
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Grudziądz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 19.12.2009, 20:06
Najlepszy forumowicz: RWD

Miss forum: Puchaty

Mister forum: Siara

Innowierca (kibic obcej drużyny nie będącej naszą zgodą, który swymi wpisami wybija się ponad resztę piszących na forum):

Żartowniś: Puchaty, Wieńczysław

Najmądrzejsze posty:

Debiut roku (nowy, który zwrócił Twoją uwagę w toku forumowych dyskusji): Puchaty (bo Dawid tak mówi ;D )

Największy awans (osoba, która zdecydowanie polepszyła jakoś postów swojego autorstwa): Norek

Zaginiony w akcji (user, który tylko z sobie lub wszystkim znanych powodów, przepadł w cieniu internetowego świata lub ustąpił miejsca bardziej aktywnym): olTSchool

Pokemon = Potomek Neostrady = żenada: Tisu

Największy zonk (wydarzenie, po którym opadały ręce lub coś innego, lub jednocześnie ręce i coś innego): derby i Levadia

Wydarzenie (najważniejsze wydarzenie w roku 2009, które dotyczyło klubu i forum) : Tallin

Nadzieja forum (ktoś, kto w przyszłych miesiącach wniesie na forum coś świeżego i sensownego w dyskusjach): Norek

Najbardziej druzgoczący post (oczywiście w sensie negatywnym):

Najweselszy post:

Najgłupszy post:

Najmądrzejszy post:

Rozmywacz pozytywny (ten, który choć pisze nie na temat, to lubisz jego wpisy czytać):

Rozmywacz negatywny (odwrotność pana powyżej):

Najlepszy moderator(dlaczego?): orzeu

Najgorszy moderator (dlaczego?):

Najlepszy temat (wątek, który wielokrotnie odwiedzasz i, w którym często przedstawiasz swoje zdanie):
To i owo na luziku...

Najlepszy avatar (obrazek, obok nicka, który Twoim zdaniem zasługuje na wyróżnienie): MCDave

Najlepszy podpis (tekst pod postem lub sygnatura, która podoba ci się najbardziej): Pio

Nocny "marek" (użytkownik najczęściej aktywny na forum nocami): WRzŚ

Wyróżnienie (Ktoś lub coś, co warto zapamiętać w 2009 roku): Pio, Wienek i siara, redakcja TWSD (za piosenkę JAK WYGRAMY TO SIĘ SCHLAMY!, zdrówko!)
la division de l'étoile blanche
Odpowiedz cytując