Wyświetl pojedynczy post
RAFi89
Senior Member
 
Od: 06.2007
Skąd: że znowu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3983
Stary 19.12.2009, 18:52
Ja w ogóle nie rozumiem tego całego zamieszania, ktoś wypuścił wielką wiadomość jak to władze PZPN zostaną odwołane i wielkie halo. Nikt nikomu nic nie zrobi a Greń wielki buntownik, myślał że przy Lacie stanie się kimś, kasy będzie więcej, jakieś stosowne stanowisko a tu nici. Teraz mowa o tym że Lato zły, tylko kto go wybierał głosowali na niego to mają swojego szefa. Dla mnie wszyscy w PZPN-ie to się nadają, jeden lepszy od drugiego. Dopóki w PZPN-ie nie pojawią się ludzie znający się na rzeczy to będzie bez zmian.
A co do głosowania kto za kto przeciw to bym się wstrzymał z osądami bo zobaczymy co będzie jak już trzeba będzie głosować. Tam każdy dba o swój interes.
Nie zdziwię się jak jutro przeciwko będzie max 20 głosów i na tym bunt się skończy.
Odpowiedz cytując