Wyświetl pojedynczy post
siara
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: KRAKÓW(30) OD 1983 NA REYMONTA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 19.12.2009, 16:11
Najlepszy forumowicz: Pio, Spartan, RWD

Miss forum: Puchaty...( podobno!!!), choć wolę Kobiety

Mister forum:

Innowierca (kibic obcej drużyny nie będącej naszą zgodą, który swymi wpisami wybija się ponad resztę piszących na forum):

Żartowniś: 7 kotów , Puchaty, Pio, FCZ, Kobieta Wislak, Wienek

Najmądrzejsze posty:

Debiut roku (nowy, który zwrócił Twoją uwagę w toku forumowych dyskusji):

Największy awans (osoba, która zdecydowanie polepszyła jakoś postów swojego autorstwa):

Zaginiony w akcji (user, który tylko z sobie lub wszystkim znanych powodów, przepadł w cieniu internetowego świata lub ustąpił miejsca bardziej aktywnym): nieodżałowany olTSchool, Beer Boys

Pokemon = Potomek Neostrady = żenada: Tisu

Największy zonk (wydarzenie, po którym opadały ręce lub coś innego, lub jednocześnie ręce i coś innego): Levadia, Lech,Legia i Cracovia...

Wydarzenie (najważniejsze wydarzenie w roku 2009, które dotyczyło klubu i forum) : Decyzja RM o funduszach na stadion: wyjazd (KIBICOWSKO) do Tallina

Nadzieja forum (ktoś, kto w przyszłych miesiącach wniesie na forum coś świeżego i sensownego w dyskusjach):

Najbardziej druzgoczący post (oczywiście w sensie negatywnym):

Najweselszy post:

Najgłupszy post:

Najmądrzejszy post:

Rozmywacz pozytywny (ten, który choć pisze nie na temat, to lubisz jego wpisy czytać):

Rozmywacz negatywny (odwrotność pana powyżej):

Najlepszy moderator(dlaczego?):

Najgorszy moderator (dlaczego?):

Najlepszy temat (wątek, który wielokrotnie odwiedzasz i, w którym często przedstawiasz swoje zdanie):
Infonet, Luźny reaktywacja, To i owo na luziku...

Najlepszy avatar (obrazek, obok nicka, który Twoim zdaniem zasługuje na wyróżnienie):

Najlepszy podpis (tekst pod postem lub sygnatura, która podoba ci się najbardziej):

Nocny "marek" (użytkownik najczęściej aktywny na forum nocami):

Wyróżnienie (Ktoś lub coś, co warto zapamiętać w 2009 roku): Wienek, Pio- za radosną dla nas twórczośc
Ostatnio edytowane przez siara : 19.12.2009 o godz. 16:14.
Odpowiedz cytując