Temat
:
Kiedy spadnie śnieg? Czyli z serii- wyciągnąć narty z piwnicy
Wyświetl pojedynczy post
QBAS
Senior Member
Od: 11.2002
Offline
#
106
19.12.2009, 14:15
Możliwe, że to próba zachęcenia do przyjazdu ludzi przed sezonem, bo pierwsze dwa tygodnie grudnia zazwyczaj są dość marne na stokach (szczególnie jeśli chodzi o dłuższe wyjazdy). W tym roku dodatkowo dochodzi problem braku śniegu
QBAS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do QBAS
Znajdź inne posty napisane przez QBAS