Wyświetl pojedynczy post
kristos
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: A JAK MYŚLICIE?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17383
Stary 19.12.2009, 12:02
Co z tego że przyjdzie ktoś nowy ,jak zaraz "wtopi się w otoczenie".
Kirm też przyszedł pełny nadziei ,szalał na lewym skrzydle,centrował,wychodził do piłek.
Potem mu przeszło.
Ta drużyna nie ma charakteru ,nie potrafi zagrać szybkiego ataku pozycyjnego i to przede wszystkim trzeba zmienić.
Zawodnicy muszą mieć posłuch u trenera i nie mieć ciągle do siebie na wzajem pretensje.
To jest zadanie dla trenera.
Oczywiście wzmocnienia mile widziane np w ataku ,czy drugiej linii.
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
Odpowiedz cytując