klubus napisał(a):

|
Według mnie bardz sprzydałby się nam prawy pomocnik bo łobo gra kichę a oprócz niego nikt dobrze na tej pozycji nie zagra (no może kirm ale to kto wtedy na lewej?)
|
Prawa Pomoc jest dla Kirma na lewo Boguski a napad Mały i Brozio? lub ktoś nowy