Wyświetl pojedynczy post
*Michael*
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Okolice Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17382
Stary 19.12.2009, 11:50
klubus napisał(a):Wyświetl post
Według mnie bardz sprzydałby się nam prawy pomocnik bo łobo gra kichę a oprócz niego nikt dobrze na tej pozycji nie zagra (no może kirm ale to kto wtedy na lewej?)

Prawa Pomoc jest dla Kirma na lewo Boguski a napad Mały i Brozio? lub ktoś nowy
Zawsze Wierni i Oddani - WISŁY KRAKÓW chuligani !!
Odpowiedz cytując