|
Według mnie bardz sprzydałby się nam prawy pomocnik bo łobo gra kichę a oprócz niego nikt dobrze na tej pozycji nie zagra (no może kirm ale to kto wtedy na lewej?)
WISŁA WCIĄŻ WYGRYWA,
ZWYCIĘSTW NIKT NIE LICZY.
PUCHARÓW TEŻ WIELE,
LECZ Z POLSKIEJ MENNICY.
|