Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Selene
Senior Member
Od: 12.2007
Offline
#
17380
19.12.2009, 10:27
Costly obecnie jest chyba lepszy od Sobiecha a napewno tańszy. Myślę, że można zaryzykować bo na lepszego wysokiego napadziora jeszcze zapewne długo nas nie będzie stać. Lol.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 19.12.2009 o godz. 16:12.
Selene
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Selene
Znajdź inne posty napisane przez Selene