Wyświetl pojedynczy post
Selene
Senior Member
 
Od: 12.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17380
Stary 19.12.2009, 10:27
Costly obecnie jest chyba lepszy od Sobiecha a napewno tańszy. Myślę, że można zaryzykować bo na lepszego wysokiego napadziora jeszcze zapewne długo nas nie będzie stać. Lol.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 19.12.2009 o godz. 16:12.
Odpowiedz cytując