Wyświetl pojedynczy post
krzysiek92
Senior Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: Kraków>Qrdwanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13047
Stary 19.12.2009, 09:53
kacap napisał(a):Wyświetl post
DLA ZNAWCÓW KOMPUTERÓW ZAGADKA


mam problem...grałem sobie 5 h w FM2010 dzisiaj, zapisałem grę. wylączyłem pc. wracam, odpalam grę i co widze ?

http://i50.tinypic.com/20pog8h.jpg !!!!


oczywiście gra ściągnięta wiadomo skąd, plik iso , wypalono wirtualny obraz na dysku i wszystko działało, grałem Wisłą etc a tu nagle odpalam i brak płyty :|

WTF
musisz wypalić jeszcze raz najlepiej przez deamon toolsa, najprawdobodobniej nie masz w opcjach żeby obraz płyty włączał się przy każdym uruchomieniu systemu.... i jak działa?
Odpowiedz cytując