Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
krzysiek92
Senior Member
Od: 01.2008
Skąd: Kraków>Qrdwanów
Offline
#
13047
19.12.2009, 09:53
kacap
napisał(a):
DLA ZNAWCÓW KOMPUTERÓW ZAGADKA
mam problem...grałem sobie 5 h w FM2010 dzisiaj, zapisałem grę. wylączyłem pc. wracam, odpalam grę i co widze ?
http://i50.tinypic.com/20pog8h.jpg
!!!!
oczywiście gra ściągnięta wiadomo skąd, plik iso , wypalono wirtualny obraz na dysku i wszystko działało, grałem Wisłą etc a tu nagle odpalam i brak płyty :|
WTF
musisz wypalić jeszcze raz najlepiej przez deamon toolsa, najprawdobodobniej nie masz w opcjach żeby obraz płyty włączał się przy każdym uruchomieniu systemu.... i jak działa?
JUVENIA ZAWSZE Z WISŁĄ!
krzysiek92
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do krzysiek92
Znajdź inne posty napisane przez krzysiek92