Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17378
Stary 19.12.2009, 02:22
Pozbyliśmy się Kazimierskiego, to jest największy plus, myślę, że przy Łaciaku Pawełek może odżyć, a ten sezon gra solidnie (poza meczem z Levadią).

Jak ściągniemy lepszego bramkarza to będzie fajnie, a jak nie to płakał nie będę. Bardziej by nam się przydał solidny napadzior i kreatywny środkowy pomocnik co nie boi się brać ciężaru gry na siebie (czego brakuje Jirsakowi).
Odpowiedz cytując