|
Pozbyliśmy się Kazimierskiego, to jest największy plus, myślę, że przy Łaciaku Pawełek może odżyć, a ten sezon gra solidnie (poza meczem z Levadią).
Jak ściągniemy lepszego bramkarza to będzie fajnie, a jak nie to płakał nie będę. Bardziej by nam się przydał solidny napadzior i kreatywny środkowy pomocnik co nie boi się brać ciężaru gry na siebie (czego brakuje Jirsakowi).
|