|
Hej, na pewno są wśród nas budowlańcy. Potrzebuję łopatologicznego wytłumaczenia jak zrobić "cokół z płytek" w mieszkaniu... Mam płytki, klej, pistolet do kleju, fugę, krzyżyki (tylko, że jakieś dziwne z jednej strony pół okrąg mają... ale tylko takie były). Po pierwsze potrzebuje informacji: jak mam to cholerstwo wymierzyć, żeby zrobić odstęp od podłogi z płytek... po drugie, jak mam się tymi krzyżykami posługiwać... bo ni chu chu nie wiem... :/
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
|