Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 18.12.2009, 23:56
No właśnie, ja bym kameralnie spędził też, ale nikt nie ma "wolnej chaty". Moi rodziciele niestety nigdzie nie wychodzą, co więcej - robią jakiś zamęt w mieszkaniu.
Odpowiedz cytując