Wyświetl pojedynczy post
tomo
Senior Member
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 18.12.2009, 23:54
Kocur napisał(a):Wyświetl post
A jak ktoś nie wie - zawsze można zaprosić do domu 2 znajomych i przepić Nowy Rok
Zgadza się !
Ja w tym roku taką taktykę obieram i już wiem że będę zadowolony ))

PS

Żeby tylko do sztucznych ogni dotrwać !
Odpowiedz cytując