wolfy napisał(a):

Ja myślę, że w razie czego zawsze będzie ich można gdzieś wypożyczyć. Przy czym Mączyński po dobrej rundzie w ŁKS-ie na pewno będzie mógł spróbować sił w ekstraklasie.
P.S. Wolę Mączyńskiego od Pazdana.
|
Dokładnie i może być z nich duży pożytek i będzie kiedyś można można coś zarobić, a nie tylko kupować i kupować w nieskończoność.