Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17361
Stary 18.12.2009, 18:42
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Ja myślę, że w razie czego zawsze będzie ich można gdzieś wypożyczyć. Przy czym Mączyński po dobrej rundzie w ŁKS-ie na pewno będzie mógł spróbować sił w ekstraklasie.

P.S. Wolę Mączyńskiego od Pazdana.
Dokładnie i może być z nich duży pożytek i będzie kiedyś można można coś zarobić, a nie tylko kupować i kupować w nieskończoność.
Odpowiedz cytując