mam pytanie co do telewizorów. mianowicie tata chce kupić telewizor pod cyfre+. a że jestem w tym temacie całkowicie zielony to proszę o pomoc

telwizor 50" panasonic TX-P50C10Y. ekran plazmowy, rozdzielczość 1366x768 p, kontrast 2 000 000:1, format 16:9, HD Ready, kalibrator kolorów 3D. co o tym sądzicie?
jeżeli jest do dupy to poradźcie jakiś tv od 42" tak do 3000-3200zeta. obojętnie czy plazma czy LCD. i wogóle czym sie różni LCD od plazmy? co jest lepsze?
