Wyświetl pojedynczy post
tragez88
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17351
Stary 18.12.2009, 17:04
Dla mnie powrót Mączyńskiego i Kowalskiego jest czytelnym i bardzo rozsądnym ruchem Skorży! Jeśli sprzedamy Marcelo- zawsze mamy Kowalskiego w obwodzie, jeśli nie to wypożyczamy go znowu (bo po co nam 5 stoperów na 13 meczy?). Jeżeli nie znajdziemy zazastępcy Cantoro- zawsze jest Mączyński; jeśli się uda kogoś pozyskać- podobna śpiewka jak z Kowalskim. A zawsze to dobrze przyjżeć się na treningu postępom wypożyczanych zawodników...
Odpowiedz cytując