Tylko_Wisła! napisał(a):

Właśnie jak odpalam setup'a to wyskakuje coś takiego :
|
skoro to jest RIP to na Twoim miejscu najpierw przeczytałbym readme, bo tam na pewno pisze co i jak, no i tak jak pisze w tym okienku kliknął bym jakiś klawisz, powinno się rozpakować... i zainstalować
