Wyświetl pojedynczy post
Ofsajd
Senior Member
 
 
Od: 01.2006
Skąd: ZSŁ/AGH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13031
Stary 18.12.2009, 16:56
Tylko_Wisła! napisał(a):Wyświetl post
Właśnie jak odpalam setup'a to wyskakuje coś takiego :

skoro to jest RIP to na Twoim miejscu najpierw przeczytałbym readme, bo tam na pewno pisze co i jak, no i tak jak pisze w tym okienku kliknął bym jakiś klawisz, powinno się rozpakować... i zainstalować
Odpowiedz cytując