pan Dudi napisał(a):


Uważasz, że gdyby zawarto taką klauzulę, to Garguła by podpisał kontrakt? Myślisz, że KTÓRYKOLWIEK piłkarz by taki kontrakt podpisał? Piłkarze są głupi, ale potrafią liczyć pieniądze. Kontrakt motywacyjny, to max, co udało się osiągnąć na tym gruncie, a zobacz ilu piłkarzy nad nim płakało i kto wie, ilu do nas ze względu na niego nie przyszło.
|
To pojechałeś ...
A to na "wirtuozie środka pola" Gargule świat się kończy? Czy innych naszych ligowych wynalazkach ?
Białoruskie BATE z piłkarzami dla których cała polska ligowa czołówka jest finansowym awansem o dwie klasy grał w LM, wczoraj w Lidze Europejskiej ograł Everton itd. Czyli w tej "Europie" zakotwiczył... A Wisłe, co to grosza nie skąpi, w tym czasie ograł jakiś potentat estoński z oszczędności jadacy ponad 1000 km autokarem.
Proponuję zatem poszerzyć horyzonty... No ale co wymagać od klubu, ktorego "polityke transferową" zniweczyć moze nawet snieg i odwołanie lotu w stolicy

?