Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17347
Stary 18.12.2009, 16:23
pan Dudi napisał(a):Wyświetl post
A który z nas ma świadomość, że nawet mimo niemożności wykonywania zawodu (jak Garguła teraz), albo nieudolnego wykonywania obowiązków w nim zapisanych (jak np. Łobodziński), choćby nie wiem co, nie zostanie zwolniony?
A to w klubie kontrakt negocjuje pan portier Mietek czy sztab prawników ?
Nikt Wisły nie zmuszał do podpisania umowy - jak nie ma żadnych klauzuli to płacić musi.
Raz, drugi ale moze w końcu się nauczą i na przyszłość zaczną myśleć... no ale u nas prowizorka na wielu płaszczyznach.
Bojarski czy Dawidowski pokazali WIELKĄ klase, ale nie wymagajmy tego od reszty. Raczej odrobinki profesjonalizmu od naszych decydentów.
Odpowiedz cytując