Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17343
Stary 18.12.2009, 15:57
ciacho napisał(a):Wyświetl post
To po co Skorża swoim słodkim pierd******* daje do zrozumienia, że mamy zamiar się wzmocnić i mówi, że ma zamiar sprowadzić 3 zawodników, którzy WZMOCNIĄ zespół?
Po prostu niektórzy wiedzą lepiej i lubią podsumowywać okienko transferowe przed jego rozpoczęciem.

O ile powrót Mączyńskiego moze być dla niego owocny (może okazać się lepszy od Jirsaka czy Diaza jako rozgrywający w środku pola) to Kowalski w obliczu przyjścia Clebera, może mieć problemy z grą w składzie. Chyba, że po meczu z Amiką u nas będzie już po MP (czyli wygramy) to może wtedy Skorża da szansę młodym na ogrywanie sie w drużynie. Aczkolwiek mocno w to wątpię, skoro przy pladze kontuzji młodzi nie wstawali praktycznie zławki.
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując