Arapaho napisał(a):

|
Co to tak naprawdę oznacza nie wiem i chyba trzeba czekać i modlić sie żeby nie były to niebieskie krzesełka i żółte przejścia.
|
a ja właśnie bym chciał taki układ.
Stadion ma wyglądać estetycznie w środku. Dokładanie zbyt wielu barw i napisów niszczy tą estetykę.
dla mnie, albo całe niebieskie, z np jednym napisem WISŁA, albo całe czerwone, z tym napisem.