Wyświetl pojedynczy post
Ofsajd
Senior Member
 
 
Od: 01.2006
Skąd: ZSŁ/AGH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13026
Stary 18.12.2009, 14:14
Jakiś czas temu dostałem od znajomego komputer na którym miałem przeinstalować xp-ka, wszystko poszło bez problemu, teraz znowu dostałem tego kompa z następującym problemem:
Na początku przy uruchamianiu windows'a pojawiał się błąd że brakuje pliku config, skopiowałem go z folderu repair i system wstał, ale nie uruchamiał się explorer, próbowałem go odpalić przez menadżer procesów, bezskutecznie... poprzez konsolę naprawy systemu z płyty windows'a skopiowałem explorer'a tzn potraktowałem go expandem, wszystko poszło okej ale dalej problem jest taki sam.Przez menadżer procesów nie mogę uruchomić żadnej aplikacji, ani regedita, ani cmd. Stwierdziłem że może zrobiłem coś nie tak więc potraktowałem go automatyczną naprawą z płyty windows'a. Niestety to również nie pomogło... Jakiś pomysł co się z tym mogło stać? Jak to naprawić?
Odpowiedz cytując