Pan Jotka napisał(a):

VfB Stuttgart - Barcelona |
Olympiakos - Bordeaux
Inter - Chelsea |
Bayern M. - Fiorentina
CSKA - Sevilla |
Ol. Lyon - Real Madryt
FC Porto - Arsenal
| Milan - Manchester Utd
Milan z MU i Inter z Chelsea to hity. Reszta dosyc wyrownana,ciekawie bedzie w parze OL-Real Madryt. NIE BEDZIE EMOCJI W MECZU BARCELONY ;-)
|
Dwa wyraźne hity, w których trzymam stronę Włoch.
Moim zdaniem jednak w meczu OL z Realem nie będzie zbyt ciekawie. Real wygra u siebie 3-1 (lub coś koło tego) a w Lyonie Olympique też nie pogra. Mieli lepszy skład i nic nie zdziałali to i z taką kadrą przeciwko Realowi nic nie zrobią. Może wbiją w sumie 2 lub 3 gole przy czym Madrytczycy strzelą ich ze dwa razy więcej. Choć ja i tak będę mocno trzymać kciuki za OL

A co do meczu Barcy, cóż... Tu właśnie mogą być emocje. Tzn. z Rubinem Barca też miała sobie poradzić z palcem w ..... a jak się zdarzyło wszyscy wiemy. Barcelona to nie jest jakaś maszynka. To tez ludzie, którzy potrafią się zapatrzyć na swój sukces i zlekceważyć rywala. Choć ja mam nadzieję, że tym razem Pep im nie popuści

Na dzień dzisiejszy najmocniej z powyższych drużyn kibicuje Barcelonie. Niech sięgnie drugi raz z rzędu po ten wspaniały puchar ^^