Wyświetl pojedynczy post
WILU TS
Banita
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13025
Stary 18.12.2009, 13:53
MłodePokolenie napisał(a):Wyświetl post
Jest jakaś biała karteczka, chodzi Ci o "Twój klucz rejestracji elektronicznej" ?
Dokładnie o to chodzi...jeżeli ktoś byłby tak miły to bardzo proszę o kontakt na priv
Odpowiedz cytując