Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
harimata
Senior Member
Od: 09.2009
Offline
#
13024
18.12.2009, 13:38
Do Wisełka1906PBZ :
http://www.youtube.com/watch?v=bT0IO...eature=related
- kiedyś to oglądałem kilka razy pod rząd i zawsze spadałem z krzesła
harimata
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do harimata
Znajdź inne posty napisane przez harimata