Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Wiselka1906PBZ
Senior Member
Od: 05.2008
Skąd: Północny Kraków
Offline
#
13023
18.12.2009, 13:23
poszukuję filmiku, na którym amerykański (?) dziennikarz śmieje się z głosu osób niepełnosprawnych, którzy są u niego w studio.
edit : harimata - DZIĘKI WIELKIE
Powód: acab
Ostatnio edytowane przez Wiselka1906PBZ : 18.12.2009 o godz. 16:19.
[I](...)Tu miłość do tego klubu nie ma granicy - Wisła Kraków, Białoprądniccy fanatycy(...)
[IMG]http://i34.tinypic.com/256uv0x.jpg[/IMG][/I]
Wiselka1906PBZ
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Wiselka1906PBZ