Wyświetl pojedynczy post
WILU TS
Banita
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17330
Stary 18.12.2009, 13:20
Przyjedzie na testy i szanownemu Maciejowi nie przypadnie do gustu,z resztą będzie za drogi bo pewnie około 100tyś ojro a toż to cena zaporowa.i po transferze
Odpowiedz cytując