Wyświetl pojedynczy post
sandbender
Graf Zero
 
 
Od: 08.2004
Skąd: stamtąd :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17328
Stary 18.12.2009, 13:09
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Mam nadzieje,że jakby były dalsze komplikacje to Garguła postąpi jak Bojarski.

wolfy napisał(a):Wyświetl post
Ja mam nadzieję, że postąpi przynajmniej jak Dawidowski, czyli zgodzi się na obniżkę kontraktu.
Tak, czytam i sie zastanawiam. Który z Was w przypadku długotrwałej choroby pójdzie do swojego szefa i powie coś takiego - poprosze o zwolnienie bo jestem nieprzydatny.

Podpisując zdrowego piłkarza mamy świadomość, że zawsze istnieje spore ryzyko długotrwałej kontuzji.
To jest kontaktowy sport.
Odpowiedz cytując