Marszałek napisał(a):

|
Mam nadzieje,że jakby były dalsze komplikacje to Garguła postąpi jak Bojarski.
|
wolfy napisał(a):

|
Ja mam nadzieję, że postąpi przynajmniej jak Dawidowski, czyli zgodzi się na obniżkę kontraktu.
|
Tak, czytam i sie zastanawiam. Który z Was w przypadku długotrwałej choroby pójdzie do swojego szefa i powie coś takiego - poprosze o zwolnienie bo jestem nieprzydatny.
Podpisując zdrowego piłkarza mamy świadomość, że zawsze istnieje spore ryzyko długotrwałej kontuzji.
To jest kontaktowy sport.