Wyświetl pojedynczy post
Fugiel
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: z Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17327
Stary 18.12.2009, 13:04
manson777 napisał(a):Wyświetl post
to jest to trzecie
i ostatnie wzmocnienie Wisły o których mówił Skorża
1. Cleber
2. Kowalski
3. Mączyński

no wzmocnilim się czas na transfery z ....
Eh ... mam nadzieje, ze jesli juz to za dobrą kasę, a wydaje mi sie, ze jesli o to chodzi to umiemy to robić Dla mnie przykład Kuby, Gorawskiego czy ostatnio Clebera pokazuje, ze umiemy cos zarabiac na zawodnikach... teraz pewnie bedzie do Marcelo.
Odpowiedz cytując