Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Fugiel
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z Krakowa
Offline
#
17327
18.12.2009, 13:04
manson777
napisał(a):
to jest to trzecie
i ostatnie wzmocnienie Wisły o których mówił Skorża
1. Cleber
2. Kowalski
3. Mączyński
no wzmocnilim się czas na transfery z ....
Eh ... mam nadzieje, ze jesli juz to za dobrą kasę, a wydaje mi sie, ze jesli o to chodzi to umiemy to robić
Dla mnie przykład Kuby, Gorawskiego czy ostatnio Clebera pokazuje, ze umiemy cos zarabiac na zawodnikach... teraz pewnie bedzie do Marcelo.
Fugiel
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Fugiel
Znajdź inne posty napisane przez Fugiel