Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17323
Stary 18.12.2009, 12:26
http://wislaportal.pl/news.php?id=16864

Eh, ten Leszczak...był już kiedyś taki jeden. Broź się nazywał i też myślał, że nie wiadomo kim już jest. Aktualnie gdzieś w Nowym Sączu figuruje w kadrze.
Odpowiedz cytując