Chodzi mi o zdrowego Garugłe przed podpisaniem kontraktu. Po tym co pokazywał w GKS-ie uważałem,że będzie wzmocnieniem tylko na ligę. Za słaby na puchary. No ale tego już raczej nie zweryfikujemy.
Zenith chce Brożka.? Ciekawe czy w Petersburgu wiedzą,że go chcą

Jak można takie brednie wypisywać. Że PS jeszcze przez kogoś jest kupowane to szok.
Costly,jestem na tak. Ale krótko trzymać,no i weźmy pod uwagę że to PS.