Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17315
Stary 18.12.2009, 10:01
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Ale mowisz o Gargule o wzmoceniu przed czy po tym jak doznal tej kontuzji

Po jesli przed to to bylo by duze wzmocnienie ,ale teraz to chyba dupa zbita ,dobrze mu zycze ale boje sie ze musimy sobie szukac nowego rozgrywającego....tylko skad takiego wziasc
Chodzi mi o zdrowego Garugłe przed podpisaniem kontraktu. Po tym co pokazywał w GKS-ie uważałem,że będzie wzmocnieniem tylko na ligę. Za słaby na puchary. No ale tego już raczej nie zweryfikujemy.


Zenith chce Brożka.? Ciekawe czy w Petersburgu wiedzą,że go chcą Jak można takie brednie wypisywać. Że PS jeszcze przez kogoś jest kupowane to szok.

Costly,jestem na tak. Ale krótko trzymać,no i weźmy pod uwagę że to PS.
Ostatnio edytowane przez Marszałek : 18.12.2009 o godz. 10:05.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując