Cetnik napisał(a):

Reakcja większości powinna być taka,że nie wchodziłaby w poszukiwaniu już informacji z gazet czy portali,które ewidentnie piszą głupoty. Poniekąd kpiąc z czytelników wciskając im kłamstwa. Pomylić się raz,dwa,ale nie non stop. Nie klikać,nie wchodzić,nie kupować. Mało to wiarygodnych portali sportowych i gazet?Ej no,nie dajcie się wodzić za nos takim gnomom.