Żmijka napisał(a):

|
Ja powtórzył ostatnio kilka razy sam pan Cantoro - "w piłce nożnej nie ma sentymentów".
|
tak przetłumaczył jego wypowiedź z włoskiego rdaktorzyna z Canal+
Mauro mówił coś innego: że chciałby zostac w Wisle, ale jak będzie musiał odejść to pewnie pogra w innym klubie