Wyświetl pojedynczy post
lucekj
Banita
 
 
Od: 02.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 18.12.2009, 09:47
żadnego numeru nie zastrzegałbym, gdyż za parenaście lat piłkarze mieliby 3 cyfrowe liczby na koszulkach....

Jak zastrzec jedynkę Sarnata to można też numer Trabalika :]
Ostatnio edytowane przez lucekj : 18.12.2009 o godz. 10:39.
Odpowiedz cytując