Temat
:
Gdybym miał zastrzec numer koszulki dla piłkarza, to:
Wyświetl pojedynczy post
lucekj
Banita
Od: 02.2003
Skąd: Kraków
Offline
#
25
18.12.2009, 09:47
żadnego numeru nie zastrzegałbym, gdyż za parenaście lat piłkarze mieliby 3 cyfrowe liczby na koszulkach....
Jak zastrzec jedynkę Sarnata to można też numer Trabalika :]
Ostatnio edytowane przez lucekj : 18.12.2009 o godz. 10:39.
lucekj
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez lucekj