Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17313
Stary 18.12.2009, 09:37
Konan_Ts napisał(a):Wyświetl post
Guła leczy kontuzje to jest na L4 czyli pensje płaci mu ZUS (tak mi sie wydaje,moge się mylić)
to zależy czy ma umowę o prace, czy kontrakt cywilno-prawny, lub czy jedno i drugie
W pierwszym przypadku płaci ZUS, lub klub ze składek odprowadzanych na ZUS
W drugim otrzymuje wynagrozenie okreslone w kontrakcie
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując