Konan_Ts napisał(a):

|
Guła leczy kontuzje to jest na L4 czyli pensje płaci mu ZUS (tak mi sie wydaje,moge się mylić)
|
to zależy czy ma umowę o prace, czy kontrakt cywilno-prawny, lub czy jedno i drugie
W pierwszym przypadku płaci ZUS, lub klub ze składek odprowadzanych na ZUS
W drugim otrzymuje wynagrozenie okreslone w kontrakcie